Biuro

Meble biurowe dostępne w sklepie Aura stworzą niepowtarzalny wystrój biura i jednocześnie przyjazną atmosferę do pracy. Spełnią również swoją funkcjonalną rolę – pomieszczą segregatory z dokumentami oraz inne akcesoria biurowe. W zależności od potrzeb ich zawartość może zostać wyeksponowana na eleganckich regałowych półkach lub schowana za drzwiami szaf - zapanuje wtedy ład i porządek. Na wygodę podczas pracy wpłynie biurko o odpowiedniej wielkości oraz fotel z regulacją wysokości siedziska. Szyku nada również wygodny fotel dla interesanta.

Dostępne meble można dobierać pojedyncze elementy i połączyć je w taki sposób, by stworzyły harmonijną całość oraz niepowtarzalny klimat miejsca. Jeżeli biuro jest niewielkie, to szafy ze lustrzanymi drzwiami dodatkowo optycznie powiększą pomieszczenie.

W jednym miejscu można znaleźć meble, dzięki którym urządzenie biura staje się proste i nie angażuje zbyt wiele czasu. Można tego dokonać od podstaw lub zdecydować się na zmiany po remoncie i odświeżyć wnętrze.  

Istnieje możliwość złożenia zamówienia przez Internet, wydłużony czas kontaktu w godzinach 8.00 – 22.00 sprawia, że jesteśmy chętni do pomocy. Można wybrać zarówno zakupy online jak również osobistą wizytę, by obejrzeć meble w salonie w Kluczborku. Meble biurowe w sklepie Aura są nowoczesne i jednocześnie tanie, co czyni jest dostępnymi dla wielu osób. Umeblowaniu biura na wysokim poziomie nie musi wiązać się z wysokimi kosztami.

Biuro

Jest 155 produktów.

Pokazano 1-36 z 155 pozycji

Aktywne filtry

P4 biurko

P4 biurko

151 x 75-90 x 70 cm

Cena 359,00 zł
P5 biurko

P5 biurko

110 x 75-92 x 60 cm

Cena 195,00 zł
TOM komoda

TOM komoda

150 x 85 x 38 cm

Cena 410,00 zł