Stelaże do łóżek

Urządzając sypialnie czy to dla siebie czy dla dziecka bardzo ważnym, jak nie najważniejszym elementem wyposażenia tego pomieszczenia jest łóżko. Oprócz materaca potrzebne jest także odpowiednie łóżko na którym zostanie umieszczony materac. Jednak nie wszystkie łóżka posiadają w komplecie stelaż, dlatego nasz sklep oferuje zakupienie stelaża do łóżka lub jeżeli będziesz potrzebował wymiany starego stelaża na nowy.

W ofercie naszego sklepu stacjonarnego oraz internetowego oferujemy stelaże o najpopularniejszych wymiarach: 90x200, 140x200, 160x200, 180x200 oraz stelaż dopasowany (szerokość) do twojego łóżka o głębokości 200cm z dodatkowym pojemnikiem na pościel. Stelaże oferowane przez nas wykonane są z elastycznych drewnianych listewek. Ich zadaniem jest odpowiednie podparcie materaca. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów stelaże zapewniają wentylację materaca, co wpłynie na jego higieniczność oraz trwałość, co przekłada się na nasze bezpieczeństwo podczas snu.

Stelaże do łóżek można zamówić przez internet nie wychodząc z domu, zostaną one dostarczone do Państwa domu firmą kurierską. Możliwe jest także zakupienie stelaża w naszym sklepie stacjonarnym w Kluczborku. Zapraszamy do zakupów stelaży, które mimo wykorzystania doskonałej jakości materiałów przy ich produkcji oferowane są w bardzo dobrych cenach przy zachowaniu obowiązujących norm i trendów panujących w projektowaniu mebli. 

Stelaże do łóżek

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry