1. Sklep internetowy działający pod adresem www.aurameble.pl posiada siedzibę przy ul. Piaski 1a, 63-645 Łęka Opatowska.

2. Każdy towar zakupiony w naszym sklepie objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Gwarancja obejmuje jedynie ewentualne wady materiałowe wynikające z wady materiału. Gwarancja nie obejmuje wad powstałych na skutek niewłaściwego montażu i użytkowania.

3. Na życzenie Klienta wystawiana jest faktura VAT.

4. Zamówienia można składać przez 7 dni w tygodniu.

5. Podane ceny mebli są kwotami brutto i zawierają podatek VAT.

6. Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Klienta wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia od pracownika sklepu internetowego Aura Meble.

7. Terminy realizacji zamówień zależne są od produktu i wynoszą maksymalnie do 30 dni roboczych. Okres oczekiwania na dostawę jest zależny od stanów magazynowych. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym przedłużeniem czasu realizacji zamówienia. Najpóźniej 2 dni przed dostarczeniem towaru zostaniesz poinformowany o przewidywanej godzinie i dokładnym dniu dostawy.

8. Transport mebli na terenie całego kraju jest GRATIS. Istnieje również możliwość osobistego odbioru towaru w siedzibie naszej firmy przy ul. Piaski 1a, 63-645 Łęka Opatowska.

9. Klient może zrezygnować z zamówienia lub wprowadzić zmiany do momentu rozpoczęcia realizacji zamówienia. Rezygnację lub zmianę zamówienia należy zgłosić na adres e-mail: sklep@aurameble.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 533 662 253.

10. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzenia w nich zmian (punkt ten nie dotyczy zamówień potwierdzonych).

11. Meble wykonane pod zamówienie nie ulegają zwrotowi.

12. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

13. Przesyłkę należy sprawdzić przy dostawie.

14. Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane żadnym innym celu. Dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne i odpowiednio chronione przed dostępem osób trzecich, zgodnie z ustawą o ochronie danych z dnia 29.08.1997 r. Zgodnie z ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

15. Klient może zwrócić zakupiony towar. Więcej można dowiedzieć się tutaj.

16. Producenci oferowanych mebli zastrzegają sobie prawo do wykonywania zmian konstrukcyjnych mebli, nie zmieniając ogólnego charakteru. Podane wymiary mogą ulec nieznacznej zmianie

17. Wszystkie podane wymiary są wymiarami zewnętrznymi i podane są w centymetrach (tolerancja +/- 3 cm).

18. Ze względu na różne ustawienia monitorów / ekranów kolory wyświetlanych mebli mogą nieco różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.

19. Elementy dekoracyjne użyte w celu prezentacji produktu nie stanowią jego integralnej części.