Przedpokój

W każdym mieszkaniu czy domu jest pomieszczenie potocznie zwane przedpokojem. W większości przypadków jest to miejsce służące do przechowywania butów, kurtek, płaszczy, a także rzeczy i przedmiotów sporadycznie użytkowanych w codziennej egzystencji. Głównym wyposażeniem przedpokoju są szafy na wymiar, zabudowywane we wnękach, na całej jej długości i szerokości, od podłogi po sufit, najczęściej z pawlaczami, ale nie tylko.

Bardzo duży wybór mebli służących do wyposażenia przedpokoju oferuje sklep Aura z siedzibą w Kluczborku. Firma ma ponad 25 letnie doświadczenie w produkcji mebli, są one wykonywane z materiałów o najwyższej  jakości i w najlepszej klasie, w sposób nowoczesny i zgodnie z najnowszymi trendami, tak aby zadowolić każdego indywidualnego klienta. Jest tu szeroka gama szaf przesuwnych: długich, krótkich, szerokich i wąskich, całkowicie zabudowanych bądź z lustrem pełnym czy częściowym. Fronty szaf są dzielone, co daje nam możliwość dobrania ich kolorystyki, zgodnie z naszymi upodobaniami i preferencjami. Sami zdecydujemy czy ma ona być jedno czy różnokolorowa, a może oklejona fototapetą. Znajdziemy tu też kompletne garderoby z lustrem czy bez, wieszakiem, półką czy ławą. Szeroki jest również wybór w komodach, w przeróżnych rozmiarach i kształtach, z dowolnymi środkami tj. półkami lub szufladami. Warto nadmienić, że wszystkie meble w sklepie Aura są naprawdę tanie, bo przykładowo przesuwną szafę o długości 250 cm, wysokości 214 cm i głębokości 62 cm zakupimy już za kwotę ok. 1400 zł., a cena ostateczna zależna jest od tego na jakie wnętrze i dodatki się zdecydujemy.

Dużą zaletą sklepu jest fakt, że wszystko można zakupić bez wychodzenia z domu to znaczy online czyli internetowo, przy czym zawsze istnieje możliwość obejrzenia ich przed dokonaniem zakupu, w siedzibie sklepu w Kluczborku. Dodatkowym atutem jest również darmowy transport do klienta, bez względu na odległość, rozmiar i ilość zakupionych mebli.

Przedpokój

Jest 168 produktów.

Pokazano 1-168 z 168 pozycji

Aktywne filtry