Toaletki

Jeżeli jesteś na etapie urządzania sypialni, lub jeżeli chcesz coś odmienić w swoim wnętrzu, to z przyjemnością prezentujemy Ci poniższą kategorię produktów. Tutaj główną rolę odgrywają toaletki, czyli typowo kobiece meble w różnych odsłonach. Serdecznie zapraszamy do poznania cech charakterystycznych naszych mebli i mamy nadzieję, że uda nam się Ciebie zainspirować.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda kobieta marzy o przyjaznym miejscu w którym spokojnie mogłaby wykonać makijaż lub zająć się wieczorną toaletą. To właśnie dlatego też, do oferty naszego sklepu postanowiliśmy dodać modne i nowoczesne toaletki. Nasze meble cechują się przystępnymi cenami i jednocześnie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jeśli więc tylko jesteś zainteresowana zakupem, to zerknij na produkty dostępne w tym dziale.

Mamy także przyjemność zaprosić Cię do naszego salonu meblowego w Kluczborku. Tam na żywo będziesz mogła obejrzeć wszystkie toaletki. Nasi sprzedawcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą Ci złożyć zamówienie.

Wybierając toaletkę zwróć uwagę na jej wymiary oraz na funkcjonalność. Mebel może być swoistego rodzaju biurkiem, ale może być także idealnym miejscem do przechowywania kosmetyków, biżuterii i innych drobiazgów. Nasze toaletki wpisują się w obowiązującą modę i są ponadczasowe. 

Zachęcamy do składania zamówień przez internet. Jest to prosta, bezpieczna i sprawdzona metoda na kupowanie mebli.

Toaletki

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

ADA BIURKO TOALETKA

ADA BIURKO TOALETKA

120 x 75 x 55 cm

Cena podstawowa 506,75 zł Od Cena 446,00 zł
  • Obniżka
  • Promocja
MATI BIURKO

MATI BIURKO

138,2 x 76 x 50,4 cm

Cena podstawowa 720,72 zł Cena 634,00 zł
  • Obniżka
  • Promocja
TEO BIURKO

TEO BIURKO

138,2 x 76 x 50,4 cm

Cena podstawowa 789,36 zł Cena 695,00 zł
  • Obniżka
  • Promocja