Materace

Wybór materaca to poważna decyzja – przecież przesypiamy prawie jedną trzecią życia! Dzięki naszym produktom nie jest to czas stracony. Zdrowy sen jest dla organizmu niczym ładowanie baterii. Odpowiednio dobrany materac jest kluczem do spokojnych i relaksujących nocy, a tym samym do dni pełnych pomysłów, energii i zapału do działania. Wybór nie jest łatwy, ale jeśli poświęcimy na niego trochę czasu i uwagi zyskamy sojusznika w walce ze zmęczeniem trudami dnia codziennego na długie lata.

Oferowane przez nas materace są różnorodne zarówno pod względem wykorzystanych materiałów, jak i rozmiarów, zatem klucz do świata kolorowych snów znajdą u nas Klienci w każdym wieku i w każdej potrzebie. Dla wymagających rozluźnienia mamy materac z innowacyjną pianką termoelastyczną dopasowującą się do kształtu ciała. Dla potrzebujących twardszego posłania pasować będzie sztywniejszy materac, w którym wykorzystane są płyty kokosowe o wyjątkowych właściwościach. Wszystkie modele dostępne są w pięciu wymiarach, ich wysokość to 20 - 21 cm.

Wspólnym mianownikiem produktów Aura jest nowoczesność oraz atrakcyjne i rozsądne ceny.

Wszystkie nasze materace dostępne są w sprzedaży internetowej. A jeśli chcą Państwo na własne plecy przekonać się z którym z nich stworzą najlepszy duet zapraszamy do wizyty w stacjonarnym Salonie Meblowym Aura w Kluczborku, gdzie zaprezentujemy nasz asortyment i pomożemy w wyborze.

Materace

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry